اخبار گالری همکاری با ما تماس‌با‌ما ورود

پروژه‌های مشترک

header image

تاریخچه اکتوور

زنده یاد دکتر مصطفی نراقی داروساز برجسته ایرانی در دهه های ۳۰ و ۴۰ شمسی و بنیانگذار داروسازی ایران لیسانس (شفا) و مجموعه بزرگ دارویی اکتوور بودند. شادروان دکتر نراقی در سال های دفاع مقدس و بحران های اقتصادی ایران یکی از چهره های تاثیر گذار در تامین دارو در کشور بودند که تا آخرین لحظات عمر شریف خود در خدمت به مردم و ایران عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و آنچه امروزه با افتخار از آن به عنوان داروی ایرانی در کلاس جهانی یاد می شود، وام دار از خودگذشتگی و ایثار آن بزرگوار و همراهان خدوم ایشان در دهه های گذشته است.


MERCK

شرکت مرک مجموعه ای چند ملیتی در زمینه تولید مواد شیمیایی و دارویی می باشد


.مرک در سال 1668تاسیس و امروز با 56000 نفر در 66 کشور دنیا یکی از برزگترین و قدیمی ترین شرکت های دارویی و شیمیایی در دنیا بوده و این شرکت بنیانگذار ساخت تجاری مورفیت در قرن نوزدهم میلادیست.


دفاتر اصلی تحقیق و توسعه مرک در شهرهای دارمشتات، بوستون، توکیو و پکن می باشد


AMEGA biotech


شرکت AMEGbiotech با بسترقوی توسعه و چهار سایت تولید در زمینه توسعه و تولید بیوسمیلارها فعایت داشته و پرچمدار تولید و صادرات پروتئین های نوترکیب در جهان است.


KRKA


فعالیت اصلی شرکت کرکا تولید و فروش داروهای تجویزی، غیرتجویزی و محصولات بهداشتی حیوانات است.


Rubio


درسال 1968 برادران Rubio با هدف فروش داروهای نایاب شرکت Rubio را تاسیس و راه اندازی کرده و با گذر از داروسازی سنتی و توانایی فوق العاده در درک نیاز های حرفه ای بهداشتی نوآوری قابل توجهی در بازاریابی کلسیم پلی استایرن سولفاتات، داروی جدید برای درمان هایپرکالمی به وجود آوردند که اولین موفقیت بزرگ این شرکت بود.


HETERO


هترو بزرگترین شرکت تولید کننده داروهای ضد ویروس در دنیا در درمان HIV/AIDS می باشد این شرکت در طول 25 سال فعالیت خود در حوزه های بیوسمیلار، API و... به دلیل نقاط قوت خود در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و تجاری سازی طیف گسترده ای از محصولات در سطح جهانی شناخته شده است.هترو در بیش از 126 کشور جهان حضور قدرتمند داشته و تمرکز این شرکت برروی در دسترس قرار دادن داروهای مقرون به صرفه برای بیماران در سرارسر جهان است.


CHEMO


Chemo بخشی از گروه چند ملیتی اسپانیایی Insud Pharma با 40 سال سابقه و با هدف حفظ و ارتقا سلامت و رفاه مردم می باشد. گروهی با بنیاد مستحکم و سرمایه گذاری قوی در زمینه صنعت شیمیایی و دارویی، و بهره گیری از 6000 نیروی متخصص.


Ferrer


کمپانی دارویی است با مالکیت خصوصی، در بیش از 110 کشور جهان نمایندگی داشته و پیشرفت تندرستی و سلامت جامعه را بزرگترین هدف خود قرارداده است.


ALLERGAN


Allergan شرکتی امریکایی است که در زمینه تولید، گسترش ، توسعه و بازاریابی دارویی و ابزار پزشکی در قسمتهای زیبایی، مراقبت از چشم، سیستم اعصاب مرکزی و دستگاه گوارش فعالیت دارد. این کمپانی سازنده BOTOX است.


Mabxience


شرکتی فعال در زمینه بیوتکنولوژی با تخصص تحقیقات، توسعه و ساخت آنتی بادی های مونوکلونال بیوسیمیلار و بخشی از گروه Insud pharma می باشد این شرکت در سال 2009 تاسیس و در حال حاضر دارای تسهیلاتی برای توسعه و تولید در اسپانیا و آرژانتین می باشد


در سال 2014 اولین خط تولید بیوسمیلار و ریتوکسی مب Rituximab را راه اندازی نمود.