اخبار گالری همکاری با ما تماس‌با‌ما ورود

اکتوور

header image

چشم انداز:

گروه اکتوور همچون نیم قرن گذشته برای زندگی بهتر و آسایش، آرامش و رفاه حداکثری، محصولاتی با کیفیت جهانی و استانداردهای بین‌المللی تولید خواهد نمود و این مجموعه ضمن پاسداشت اصول اساسی خویش با نوآوری و دانش‌محوری، استفاده‌ی حداکثری از فناوری‌های روز دنیا، جذب شرکای بین‌المللی، ارزش آفرینی و تعهد در قبال ذینفعان پیشگام داروسازان منطقه خواهد بود.

گروه اکتوور ژرف اندیش برای آینده‌ای سالم در کنار جوانان برومند این سرزمین افتخار آفرین خواهد بود.

خط مشی:

داروسازی اکتوورکو به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های دارویی کشور و منطقه، آرمان خویش در دستیابی بالاترین جایگاه را مبتنی بر شجاعت، مسئولیت، احترام، صداقت و شفافیت بنا نهاده است. این ارزش‌ها کار روزانه گروه اکتوور و نحوه مواجهه با چالش‌ها و تعامل با مشتریان، شرکای تجاری و همکاران را شکل می‌دهند و ارزش‌های انسانی و نشات گرفته از فرهنگ غنی ایران عزیز، بنیاد موفقیت‌های اکتوور هستند.

هدف:

اکتوور هدف خویش را تعالی این سرزمین، ارائه با کیفیت‌ترین محصولات دارویی درجهت کاهش و تسکین الام بیماران، ارتقاء سلامت جامعه، رشد پایدار با کمپانی‌های بزرگ بین‌المللی قرار داده است و در نظر دارد با توسعه مداوم قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود، افزایش کارایی و ترغیب کارکنان خود به جستجوی راه حل‌های جدید، به هدف متعالی خود برسد. علاوه بر این، اکتوور به کسب جایگاهی والا برای تکمیل و گسترش تخصص خود ایمان دارد. در همین راستا اهداف زیر را سرلوحه اقدامات خویش قرار داده است:

1. ارائه محصولات و خدمات متمایز سلامت محور به بازارهای تجاری؛

2. کمک به درمان سخت‌ترین بیماری‌ها از طریق به کارگیری جدیدترین و کارآمدترین علوم روز دنیا؛

3. همکاری و جذب مشارکت بزرگترین کمپانی‌های داروسازی جهان؛

4. انتقال دانش فنی روز دنیا از معتبرترین شرکت‌های دارویی.

ماموریت:

ماموریت شرکت داروسازی اکتوور تولید با کیفیت انواع محصولات دارویی و توزیع در بازارهای داخلی و منطقه، با هدف ارتقاء سلامت جامعه و دسترسی اقشار مختلف به داروی با کیفیت، بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا از طریق بکارگیری روش‌ها، افزایش امید به زندگی انسان‌ها و تامین خواسته‌های متوازن ذینفعان می باشد.


اکتوور